Blíži sa 6. ročník dm ženského behu

Účasť láme rekordy

[j.protic] publikované: 2017-09-21 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Limit 2000 riadne zaregistrovaných bežkýň na 6. Ročník dm ženského behu v Bratislave sa podarilo naplniť už 10 dní pred podujatím, čo predstavuje historický rekord v rámci ženských behov na Slovensku.

 


„Nečakali sme, že v takomto predstihu naplníme účastnícky limit podujatia,“ priznal riaditeľ podujatia Peter Pukalovič. Na 4 km dlhú trať by malo v sobotu 23. septembra o 14.00 h vybehnúť až 1280 bežkýň a o 16.00 h sa na štart 10-kilometrovej trate postaví 720 bežkýň. Tieto čísla jednoznačne ukazujú, že záujem o beh každým rokom rastie, obľúbený dm ženský beh nie je výnimka.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


Ženský beh ponúka aj zaujímavé aktivity, ktoré sa budú konať pri Eurovea počas celého dňa. „dm ženský beh je jedinečné podujatie, ktorého športový duch neustále rastie v spojení s dobrou náladou všetkých jeho účastníčok. Rovnako ako i minulý rok sa beh uskutoční na Námestí M. R. Štefánika pri Eurovea. Tešiť sa môžu na bohatý program, ktorý zahŕňa líčenie s novou dekoratívnou kozmetikou dm značky trend IT UP, líčenie prírodnou kozmetikou značky alverde či ďalšie zaujímavé aktivity,“ prezradila Nicol Noseková, manažérka oddelenia marketingu dm drogerie markt.

 

Výdaj štartových balíkov sa uskutoční opäť v Eurovea Expo, ktoré sa nachádza na I. poschodí za pokladňami kina. Začína sa vo štvrtok 21. 9. a rovnako aj v piatok sa bude dať odprezentovať od 12.00 do 19.00 h. V deň podujatia, v sobotu 23. septembra, bude výdaj štartových čísiel a balíčkov od 10.00 do 13.00 h.

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: