Bratislavský nočný beh

Štart sa rýchlo blíži

[j.protic] publikované: 2012-07-31 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

V sobotu, 15. septembra 2012 v nočnej Bratislave opäť zavládne magická atmosféra, v ktorej si beh cez centrum mesta vychutnajú tri tisícky profesionálnych aj amatérskych bežcov.

 


Organizátori 4. ročníka River Park Night Run začiatkom júna otvorili možnosť registrácie bežcov a odvtedy sa na tento unikátny beh prihlásilo takmer 600 bežcov rôznych vekových kategórií.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


Kto chce byť 15. septembra medzi bežcami, ktorí si budú merať sily na 9-kilometrovej trati, nemal by s prihláškou otáľať, lebo aj tento rok je k dispozícii limitovaný počet štartových čísel. Minuloročný limit 2 800 bežcov organizátorská agentúra Be Cool pre veľký záujem zvýšila na 3 500.

River Park Night Run je mimoriadne populárne a výnimočné podujatie pre svoj netradičný čas a atraktívnu trať, ktorá vedie popri Dunaji do centra mesta. Nočný beh ulicami hlavného mesta Slovenska pritom nie je o najlepšom čase v cieli, ale o neopakovateľnej, až magickej atmosfére, ktorú účastníkom vie ponúknuť večerná Bratislava. „Aj na 4. ročník River Park Night Run sme pozvali bežeckú elitu, no veľmi nás teší, že tento beh práve pre svoju atmosférou, akú bežci v rámci našich podujatí inde nezažijú, priťahuje k športovaniu celé rodiny, partie kamarátov i firemné tímy,“ hovorí Peter Pukalovič, riaditeľ pretekov.

Minulý, tretí ročník behu pri umelom osvetlení s atraktívnou traťou prilákal na štart viac než dvetisíc bežcov a už týždeň pred podujatím bol vypredaný! „Priaznivcom nočného behu odporúčam, aby sa na stránke podujatia zaregistrovali už dnes, nakoľko prihlásených pretekárov pribúda každým dňom a počet štartových čísel je limitovaný na 3 500“, dodáva Peter Pukalovič.

Všetci účastníci nočného behu získajú darčekový balíček od partnerov podujatia a každý bežec, ktorý prebehne cieľom, si navyše odnesie medailu a diplom.

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: