Dominika a jej prvé dni z Thajska

Dominika si vychutnáva svoju luxusnú dovolenku

[martina] publikované: 2011-04-15 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Ako sme vám už priniesli správu, v utorok odcestovala víťazka Dominika Dzúriková na dovolenku do Thajska, ktorú vyhrala za umiestnenie na prvej priečke najkrajšieho dievčaťa Miss Eden International 2010.


Kráska s tip-top postavičkou teraz oddychuje v jednem z najkrajších dovolenkových destinácií  južnej Ázie, Pattayi.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


Dominiku čakal po príchode pekný program. Prvé dni ju naši kolegovia z partnerskej agentúry vzali na Budhovu horu. Odkiaľ sa mohla kochať na túto metropolu, ktorá bola pôvodne malým rybárskym mestečkom. Takýto veľký rozmach zaznamenalo za veľmi krátku dobu a to už v priebehu 50-tich rokov !

Po namáhavej túre si mohla Dominika dopriať trochu oddychu na pláži a vychutnať kokosový coctail pripravovaný vychýrenou barmankou, ktorá mixovala drinky takým významným ľuďom ako sú členovia anglickej kráľovskej rodiny či bruneiský sultán.

Jej prvý deň sa zakončil tou najlepšou bodkou na záver. A to večerou v luxusnom hoteli Sheraton, kde mala širokú ponuku jedál z európskej ale aj lokálnej kuchyne. Priznala sa však, že pre začiatok si dopraje len európske jedlá, ktoré pozná, no nasledujúce dni určite plánuje experimentovať a ochutná thajské dobroty...

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: