Halloween vo Familyparku

Duchovia a strašidlá - 5 dní zábavy

[j.protic] publikované: 2017-09-21 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Family Park v neďalekej rakúskej obci St. Margarethen po úspešnej letnej sezóne aj počas jesene láka svojích malých i väčších návštevníkov. Vrcholom jesene bude tradičný Halloween.

 


Štvrtý ročník eventu Halloween sa koná tohto roku od 28.10.- 1.11.2017 hneď počas piatich dní!! Tohtoročné motto: Duchovia & strašidlá.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


Podujatie, ktoré začalo v roku 2014, sa každoročne ďalej buduje a plynule sa zvyšuje aj počet návštevníkov. V roku 2016 zavítalo do parku počas štyroch dní až 27 000 nadšencov hororu, ktorí chceli vo Familyparku prežiť jedinečný zážitok. Tým sa akcia stala snáď najväčším rakúskym sviatkom Halloweenu pre rodiny.

Na tohtoročné podujatie pod mottom „ Duchovia a strašidlá” je opäť pripravených množstvo atrakcií.

Pre deti to bude od soboty do utorka vlastná detská šou dvakrát denne, počas ktorej môžu sprevádzať maskota Filippa na hrôzostrašnej ceste. Následne môžu deti sprevádzať duchov a zázračné bytosti počas sprievodu po parku.

Obľúbená večerná šou bude prebiehať od soboty do utorka na novom stanovišti na javisku v parku. Podarilo sa získať aj medzinárodných hviezdnych artistov ako Troupe Gerlings, nositeľov ocenenia známeho festivalu cirkusového umenia z Monte Carla.

Motto podujatia sa prirodzene prelína celým parkom. Ukážkové svetelné efekty, dekorácie a početné bytosti v rúchach duchov sa postarajú o to, aby návštevníkom behal mráz po chrbte. Podľa možností budú otvorené všetky atrakcie. *

 

Otváracie hodiny:

 

28.10 . 1.11.2017

28.10. & 31.10.: 11- 22 hod, pokladňa do 19 hod.

29 + 30.10,1.11: 11 – 20 hod, pokladňa do 17 hod.

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: