Bar Refaeli je najsexi ženou roka

Rebriček magazínu Maxim

[j.protic] publikované: 2012-05-24 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Na druhej priečke v aktuálnom vydaní rebríčka skončila rovnako ako pred rokom 31-ročná americká moderátorka, modelka a herečka Olivia Munn.

 

 


Izraelská modelka Bar Refaeli je podľa pánskeho magazínu Maxim najsexi ženou roka 2012. Dvadsaťšesťročná kráska na čele rebríčka vystriedala minuloročnú víťazku - Angličanku Rosie Huntington-Whiteley. Krásna modelka sa v minulom roku  po päťročnom vzťahu rozišla s americkým hercom Leonardom DiCapriom. V minuloročnom rebríčku patrilo izraelskej kráske šieste miesto.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


 

Na druhej priečke v aktuálnom vydaní rebríčka skončila rovnako ako pred rokom 31-ročná americká moderátorka, modelka a herečka Olivia Munn. Bývalá priateľka herca Chrisa Pinea si zahrala vo filmoch ako Iron Man 2 (2010) či Nočné rande (2010). Koncom júna bude mať v USA premiéru komédia Magic Mike, v ktorej si okrem Munn zahrali aj Channing Tatum a Matthew McConaughey. Z minuloročnej piatej priečky sa na bronzovú pozíciu posunula ukrajinská rodáčka Mila Kunis. Dvadsaťosemročná herečka sa preslávila najmä ako Jackie Burkhart v komediálnom seriáli Tie roky sedemdesiate... (1998 - 2006). Po boku Natalie Portman zažiarila v psychologickom trileri z baletného prostredia Čierna labuť (2010). Známa je aj z filmov Kopačky (2008), Kniha prežitia (2010) či Ide len o sex (2011).

Do prvej päťky najsexi žien podľa magazínu Maxim sa dostala aj americká speváčka Katy Perry a herečka Olivia Wilde. V prvej desiatke sú tiež Jennifer Lawrence, Emma Stone, Megan Fox, Malin Akerman a Adrianne Palicki. Kompletnú stovku zverejnia v najbližšom špeciálnom vydaní magazínu Maxim.

 

Top 10 najsexi žien roka 2012 podľa pánskeho magazínu Maxim:

1. Bar Refaeli

2. Olivia Munn

3. Mila Kunis

4. Katy Perry

5. Olivia Wilde

6. Jennifer Lawrence

7. Emma Stone

8. Megan Fox

9. Malin Akerman

10. Adrianne Palicki

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: