" /> " />


Rozlúčka Daniely Hantuchovej s domácim publikom

Tenisová exhibícia v Bratislave

[j.protic] publikované: 2017-09-18 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Daniela Hantuchová

Bývalá svetová jednotka Belgičanka Kim Clijstersová a Nemec Tommy Haas budú 15. novembra hlavnými magnetmi exhibície TENNIS CHAMPIONS. Jubilejný 10. ročník podujatia v bratislavskom NTC bude mať podtitul "Rozlúčka Daniely Hantuchovej s kariérou".


Okrem Clijstersovej, Hantuchovej a Haasa sa na exhibícii predstaví aj dlhoročný líder slovenského daviscupového tímu Dominik Hrbatý. Daniela Hantuchová oznámila ukončenie profesionálnej kariéry začiatkom júla počas Wimbledonu.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


Pre Hantuchovú to bude rozlúčka s domácim publikom. Ako povedala na tlačovej konferencii v Bratislave, mala možnosť sama si vybrať účastníkov exhibície. "Som veľmi rada, že sa budem môcť rozlúčiť so slovenskými fanúšikmi. Chcela som do Bratislavy prilákať niekoho, kto mal takú dlhú kariéru ako ja a koho dobre poznám. S Kim sa poznáme od 13 rokov, o jej tenisových kvalitách ani netreba hovoriť. Je to bývalá svetová jednotka vo dvojhre i vo štvorhre a štvornásobná grandslamová šampiónka. Často sme spolu trénovali, poznajú sa aj naše rodiny. Keď som ju oslovila, neváhala ani sekundu. Mám s ňou negatívnu zápasovú bilanciu, jej štýl mi skrátka nevyhovoval. Mala som pocit, že robila to čo ja, no stokrát lepšie. Dúfam, že doma ma nechá vyhrať," povedala Hantuchová na tlačovej konferencii. Priznala, že vystúpenie na bratislavským publikom neberie na ľahkú váhu a svedomite sa bude pripravovať, aby mohla zohrať vyrovnanú partiu s Clijstersovou.

Exhibícia, ktorá sa začne o 18.00 hod. odštartuje duelom mužskej dvojhry medzi Haasom a Hrbatým, potom na kurt vstúpia Clijstersová s Hantuchovou. Šou vyvrcholí záverečným mixom, v ktorom nebude núdza ani o prekvapenia. Súčasťou programu bude aj autogramiáda. Celý výťažok z akcie pôjde na konto Nadácie Stars for Stars, ktorá podporuje mladé talenty, napríklad Viktóriu Kužmovú. Vstupenky sú k dispozícii na www.predpredaj.sk, najlacnejšie za 9 eur.

 

 

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: