Do Familyparku aj večer

Atrakcie pre všetkých v Burgenlande

[j.protic] publikované: 2017-07-01 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Aj tomto roku ponúka najväčší rakúsky zábavný park v lete predĺžené otváracie hodiny. V júli a v auguste má Familypark za pekného počasia v lete otvorené každú sobotu do 20 hod, a to za cenu bežného vstupného.


Aj medzi Slovákmi veľmi obľúbený Familypark v St. Margarethen v Burgenlande je najväčší zábavný park v Rakúsku. V areáli s rozlohou väčšou ako 145.000 m² ponúka atrakcie v štyroch rozličných tematických svetoch: zážitkový hrad, gazdovský dvor, rozprávkový les a dobrodružný ostrov. Okrem toho park disponuje viac ako 15timi gastroprevádzkami. Počas sezóny park zamestnáva ca 200 zamestnancov v segmente dráhové atrakcie, gastronómia, záhradníctvo, technika a správa. V roku 2016 zaznamenal Familypark viac ako 630 000 návštevníkov a bolo vydaných 20 000 ročných kariet.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


Obzvlášť v lete je rakúsky zábavný park obľúbeným výletným cieľom pre rodiny. O ochladenie počas horúcich letných dní je dobre postarané vďaka mnohým vodným atrakciám ako Kroko-Wasserbahn a Fliegende Fische. S malými deťmi sa možno ukryť v tieni dubového lesa, kde navštívia a pohladkajú zvieratá v ZOO alebo si vyskúšajú nové atrakcie..

Novinky 2017

„Všetci nastupovať“- ozýva sa v novom vláčiku Waldexpress. Tu sa môžu hostia nechať zviezť nostalgickou parnou lokomotívou po rozmanitej scenérii krajiny. Prefičíte okolo domu pytliaka, bobrieho hradu a mnohých iných zvieracích scén. Skvelá jazda cez lesy a lúky pre celú rodinu!

Pri love na kohúta Gockeljagd sa môžu deti a rodičia vydať s kohútom na veselý útek pred pochabou starou mamou na motorke. Okolo hnojiska, cez prístrešok na traktory, dokonca stredom sedliackej izby sa budete rútiť spolu s vyplašenou hydinou krížom krážom po sedliackom dvore.

Veľa zábavy sľubuje aj nová lezecká zóna Ziegengaudi. Od roku 2016 sa tu kozy môžu preháňať na lezeckom móle o výške 8 m. Teraz sa dobudoval dodatočný dobrodružný parkúr pre návštevníkov. Trasa dlhá 140 m vedie po visutých mostoch a prepletaných cestičkách cez areál pre kozy. Kozy je možné hladkať alebo kŕmiť.

Ďalšie informácie: www.familypark.at

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: