Dominika odcestovala do Thajska

Víťazka Miss Eden International 2010 odcestovala

[martina] publikované: 2011-04-14 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

V utorok 12.apríla odcestovala do krásneho exotického Thajska  Dominika Dzúriková, ktorá sa stala víťazkou medzinárodného finále súťaže krásy, Miss Eden International 2010.


Táto pôvabná kráska pochádza z Banskej Bystrice a študuje v prvom ročníku na Pedagogickej fakulte Univerzity Mateja Bela. Hoci Dominika len nedávno dovŕšila devätnásť rokov, môže sa pochváliť množstvom úspechov, ktoré dosiahla na domácich ale aj medzinárodných súťažiach.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


V Thajsku ju čaká okrem oddychu a dovolenkovania v luxusnom 4-hviezdičkovom rezorte aj pestrý program.  Ako by to aj bolo keby, sa človek pri návšteve tejto exotickej  krajiny nevybral na potulky a nepozrel do jej hlavného a zároveň i najväčšieho mesta, Bangkoku.  Dominika má rada rôzne vtipné a zaujímavé aktivity, a preto ju určite poteší návšteva krokodílej farmy v Pattay-i s povestnou úžastnou show a taktiež prechádzka na chrbte slona.

K oddychu sa pridá fotenie s renomovaných thajským fotografom, návšteva thajskej modelingovej pobočky a potom na ňu čaká už len zábava a oddych...

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: