Letné zážitky na zámku Schloss Hof

Bohatá programová ponuka

[j.protic] publikované: 2019-06-11 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Moravské pole zaliate slnkom, svieža vôňa zelene a úžasná atmosféra – aj také je leto v Dolnom Rakúsku. Ak zavítate k nášmu západnému susedovi, bezpochyby na vás čakajú unikátne zážitky.


V blízkosti Devínskej Novej Vsi sa v objatí nedotknutej prírody rozprestiera malebný zámocký areál Schloss Hof. Krásny barokový zámok i jeho areál poskytuje širokú paletu možností na zmysluplné strávenie voľného času. Výber zaujímavých akcií je zaujímavý aj prvom letnom mesiaci.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


15. júna je v ponuke príležitosť zatancovať si na Letnom plese. Očaria vás nádherne vyzdobené sály, príjemná hudba v podaní talentovaných umelcov (Filharmónia Marchfeld, Austria Swingtett a The BigBang), tradičný ohňostroj, tombola i kulinárske špeciality. (Vstupenky je možné zakúpiť v pobočkách Raiffeisenbank v Dolnom Rakúsku resp. Prostredníctvom Ö-Ticket.)

20. – 23. jún sa ponesie v znamení motta „Jeden za všetkých - všetci za jedného“. Hosťom na zámku budú mušketieri v pôsobivých kostýmoch, ktorí predvedú veľkolepé divadlo. Návštevníkov nadchnú napínavé vystúpenia jazdcov a ušľachtilých koní. Detskí návštevníci určite uvítajú možnosť zajazdiť si na poníkoch. Kým deti uchváti zábava v tvorivých dielničkách, dospelí môžu obdivovať zámocký areál Schloss Hof z koča.

29. júna na vás na zámku Schloss Hof čakajú výnimočné muzikálne zážitky. Tie najkrajšie melódie a árie zo sveta operety dynastie Strausovcov vás celkom očaria. Ak patríte k milovníkom hudby, poslednú júnovú sobotu si môžete rezervovať pre večerný koncert na zámku. (Informácie a rezervácie: tel. +43 (0) 2282 35 19, e-mail: info@philharmonie-marchfeld.at) Leto na zámku Schloss Hof je plné zážitkov.

TIP: Oplatí sa objaviť novinky na revitalizovanej 7. terase barokovej zámockej záhrady – úžasný labyrint a bludisko s vyhliadkovou plošinou.

 

www.schlosshof.at/sk

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: