Lyžiarsky zážitkový týždeň

Vyhrať možno aj Audi

[j.protic] publikované: 2019-11-05 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Lyžiarsky a vinársky zážitkový týždeň v rakúskom údolí Großarltal s najvyššie položeným farmárskym trhom v oblasti Ski amadé čaká na návštevníkov v druhej polovici marca 2020.


Údolie Grossartal s dvoma dedinami Grossarl a Huttschlag patrí medzi obľúbené zimné destinácie v regióne Ski Amade. Okrem kvalitne lyžovačky tu zažijete aj množstvo zábavy. Milovníci adrenalinu si môžu vyskušať svoje šťastie a zúčastniť sa súťaže o hodnotné auto. Stačí k tomu tak málo, nájsť správnu fľašu ukrytú v snehu na svahu.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


Pravá zlatokopecká nálada zavládne v údolí Großarltal počas týždňa 14. až 21 marca 2020. Pretože vtedy sem na lyžovačku za slnkom pozývajú nielen všetkých športových gurmánov, ale tiež záujemcov o Audi A1 Sportback v hodnote približne 23 000,- a o skutočný zlatý poklad v hodnote 1 800,- € a o mnoho ďalších cenných cien, ktoré sa budú žrebovať v rámci podujatia „Big-Bottle-Buddeln“. Počas dňa je v Ski amadé na programe lyžovanie za slnkom na krásne upravených zjazdovkách a návšteva najvyššie položeného farmárskeho trhu v Alpách, vo večerných hodinách sa môžete nechať rozmaznávať špecialitami miestnej gastronómie a kvalitnými vínami rakúskych vinárov. V tomto týždni plnom pôžitkov sa hotelieri a poľnohospodári v údolí Großarltal – predovšetkým členovia združenia Genussregion Großarltaler Almkäse – prezentujú zo svojej najlepšej stránky a ponúkajú návštevníkom miestne a medzinárodné špeciality. Po spoločnom dni na svahu 10 špičkových rakúskych vinárov ponúkne ochutnávku svojich najlepších vín. Aby bol už deň na lyžiach plný pôžitkov, vybrané lyžiarske chaty v úzkej spolupráci s miestnymi farmármi v jednotlivé dni pozývajú na ochutnávky a gurmánske zážitky na najvyššom farmárskom trhu v Alpách v stredisku Ski amadé. Účastníci súťaže „Big Bottle buddeln“ s trochou šťastia môžu nájsť jednu z 20 cenných cien, najmä celkom nové vozidlo Audi A1 alebo malú tyčinku zo zlata. Za príplatok 95,- € si tiež lyžiari môžu užiť legendárnu gondolovú večeru s vynikajúcimi vínami Ski amadé. Pri každom prechode údolnou stanicou sa podáva jeden zo štyroch chodov večere. Atraktívny program pre milovníkov netradičných i gurmánskych zážitkov.....

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: