Módna bielizeň u naších susedov

Krásky očarili nielen fotografa

[j.protic] publikované: 2015-01-21 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

V Budapešti sa nedávno uskutočnilo netradičné fotenie pre známe módne značky. Krásne modelky prezentovali módnu bielizeň i rôzne doplnky.


Exkluzívna ženská bielizeň može byť sexy, decentná alebo aj elegentná, podstatné je vedieť ju nosiť. Krásne modelky Diamond Models Rivercast, ktoré prezentovali kolekciu Lagoon Lingerie ukázali spoločnosti dám, ako sa to robí.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


 

Nie náhodou padla voľba na talentované dievčatá Diamond Models Rivercast, veď majú už bohaté skúsenosti s fotením v zahraničí, a pravda maďarské dievčatá považujú na svete medzi jedny z najkrajších. Tentokrát však bola medzi nimi aj Slovenka, viťazka medzinárodnej súťaže krásy Miss Eden, Zuzana Mošková, ktorá očarila svojou krásou. Pravda, tí, ktorí sa pohybujú v svete módy, vedia dobre, že k dobrej práci nestačia iba pekné modelky, ale treba mať aj vynikajúceho fotografa. V Maďarsku nie je núdza o kvalitných profesionálov, špičkovým v tomto odbore je Almási J.Csaba, ktorý patrí medzi najlepších v krajine. Krásne fotografie sa čoskoro objavia aj v slovenskom palubnom časopise.

 

 

Vzor leoparda nie každému vyhovuje, ale malá kvetinková kabelka nenápadne tlmí divokosť kompozície. Malé šperky vo forme pierka vytvárajú vhodný rámec i harmóniu. Kto by povedal, že vyzývavý set nemôže byť zároveň decentný. Nuž, tu je na to živý príklad!

 

Bielizeň : Lagoon Lingerie
Šperk ,taška : Six, I am

Takýto pohľad zaiste zaujme každého..samozrejme naživo! Na niekoho pôsobí ako volanie divočiny, iným pripomína atmosféru parížského budoáru. Krásne biele bikini neskutočne pekne zvýrazňuje nádherne opálenú pokožku, a k tomuto nemôže mať nikto ani jedno zlé slovo.

bielizeň : Lagoon Lingerie
Biele plavky: Magistral
šperk  : Six, I am

Bielizeň : Lagoon Lingerie
šperk  : Six, I am

Bielizeň : Lagoon Lingerie
Šperk  : Six, I am

 

Nádherné spojenie! Takýto decentne vyzývavý a mladistvý kus možno navrhnuť iba k anjleskej,detskej tváričke. Pravda s vysokými podpätkami možno prihodiť niekoľko rokov a už aj máme ženské dievča.

Bielizeň : Lagoon Lingerie

Vieme, že push up v súčasnoti prežíva kult, a má mnoho prívržencov. Zároveň krajka a trojuholníková podprsenka k nám vracie elegenciu „dávnych čias”.

Bielizeň : Lagoon Lingerie
Šperk: Six, I am

Bielizeň : Lagoon Lingerie
Šperk  : Six, I am

Dámy! Je základným pravidlom, že obyčajný kus možno  vždy vylepšiť extravagantným šperkom, ako to urobila naša modelka. Najlepší je prívesok, ale ak niekomu svedčia veľké náušnice, aj to môže byť dokonalý doplnok.

Bielizeň : Lagoon Lingerie
Šperk  : Six, I am

Aký krásny kus!  Tieto krásne plavky akoby spadli z hlavnej predstaviteľky nejakej telenovely. Odporučajú sa najmä na kúpanie v domácom bazéne, alebo na plávanie v päťhviečkovom wellnesshoteli. Samozrejme doplnené najmä šperkami.

Plavky: Magistral
Šperk, taška  : Six, I am

 

Toto už je odvážne, treba to označiť vekovou značkou 18. Fantáziu najlepšie dáva do pohybu to čo nevidí, nie to, čo je vidno. Tieto červené plavky naozaj napomáhajú kreativite. Trošku zahmlneé fotografia pôsobí, ako by sme iba nahliadli do tajomného sveta, ale sa zdá, že sme svedkami rýchlo miznúcej ilúzie?

Bielizeň : Lagoon Lingerie
Šperk  : Six, I am

Bielizeň : Lagoon Lingerie
Šperk  : Six, I am

Bielizeň : Lagoon Lingerie

 

Viac o jednotlivých výrobkoch nájdete na:

Lagoon Lingerie : www.lagoon.hu

Magistral : www.magistral.hu

Six : www.click-six.com

I am : www.i-am.com

Modelky: Várhegyi Flóra, Sicra Andrea, Zuzana Mošková

Foto: Csaba Almási

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: