Nočný beh v znamení hudby - Fashion & Travel Online


Nočný beh v znamení hudby

9.ročník nočného behu v Bratislave

[j.protic] publikované: 2017-08-17 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Do štartu 9. ročníka populárneho bratislavského nočného behu – Telekom Night Run ostáva už len necelý mesiac a ponesie sa v znamení symboliky deviatok - deviaty ročník sa pobeží 9. 9.


„Spoločne s generálnym partnerom podujatia sme sa snažili pripraviť opäť niečo nové, výnimočné. Kým 8. ročník Telekom Night Run sa niesol v znamení svetelných efektov, deviaty bude predovšetkým v znamení hudby,“ prezradil riaditeľ podujatia Peter Pukalovič.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


Hudba bude v tomto roku najväčšie spestrenie podujatia. Na tisíce bežcov čakajú hudobné „stejdže“ s diskdžokejmi na trati, pričom najväčšia „pecka“ by malo byť vystúpenie DJ Milana Lieskovského, ktorý bude mať svoj samostatný „stejdž“ priamo pri štartovej bráne v Eurovea.

Organizátori podujatia mysleli opäť aj na tých, ktorí už dnes vedia, že „desiatku“ bežecky ešte nezvládnu. Preto okrem tradičnej 10-kilometrovej trate pripravili znova štafetovú súťaž dvojíc na 2 x 5 km. Práve táto tímová súťaž sa minulý rok stretla s veľkým ohlasom. Organizátori z Be Cool predpokladajú, že tento rok sa prihlási viac ako 200 dvojčlenných tímov. Momentálne počet prihlásených na obe disciplíny prekročil hranicu 2000 bežcov, čo predstavuje navlas rovnaké číslo ako v rovnakom čase pred rokom.

 

Telekom Night Run si aj v tomto roku budú môcť vyskúšať na vlastnej koži aj deti. Čaká ich totiž tradičný večerný detský beh Rexík, na ktorom sa minulý rok zúčastnilo takmer 700 detí. V predvečer „dospeláckeho“ bratislavského nočného behu, 8. septembra od 19.00 h, si deti rôznych vekových kategórií postupne odbehnú 300, 600 a 800 m. Organizátori stavili na skvelú účasť na ČSOB Bratislava Marathon, preto budú trate pre deti takmer totožné ako boli počas Tipos detských behov na bratislavskom maratóne v apríli 2017.

 

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: