Ski Amade s bohatým programom

Zimná sezóna klope na dvere

[j.protic] publikované: 2019-10-22 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Tradične už v začiatkom decembra sa otvára nová lyžiarska v najväčšom rakúskom zimnom regióne.


Ski Amade- to je spolu neuveriteľných 270 km vlekov a lanoviek, 760 km zjazdoviek okolo 350 rôznych zjazdových tratí ktoré môžete absolvovať jedným skipassom. Ski Amade to je 5 známych regiónov / SALZBURGER SPORTWELT, SCHLADMING-DACHSTEIN, GASTEIN, HOCHKÖNIG, GROSSARLTAL/.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


Ako informovali zástupcovia Ski Amade na tlačovej besede v Bratislave na novú sezónu sú náležite pripravený.Za rok investovali takmer 70 mil.eur do modernizácie a výstavbe nových lanoviek, do zasnežovacích zariadení čí do rozširovania ubytovacích kapacít. Otvorenie novej sezóny prebehne vo vybraných strediskách s atraktívnym programom..

V jednom z najzámejších lyžiarskych stredísk je otvorenie sezóny naplánovaný vo veľkom štýle už 06. 12. 2019 A keď vychýrený Schladming vstupuje do novej sezóny, nezaobíde sa to bez množstva živých vystúpení a legendárnej párty s umelcami, ako sú Dimitri Vegas & Like Mike, Lost Frequencies či Mike Williams. Okrem tradičného otvorenia lyžiarskej sezóny bude v tom istom týždni uvedená do prevádzky nová 10-miestna kabínková lanovka na Planai a návštevníci môžu sledovať pokus o vytvorenie svetového rekordu „Najväčšia lanovka na svete“.

Začiatok sezóny vo Flachau sa od 13. do 15. decembra 2019 ponesie v znamení veľkého testovania lyží, možností vyskúšať si trendové zimné športy, zábavy (nie- len) na chatách, párty a après ski so živými vystúpeniami.

Sound & Snow Gastein | 14. 12. 2019, 18. 01. a 04. 04. 2020

Počas uplynulej zimy sa „Sound & Snow Gastein“ konal po prvý raz pri príležitosti otvorenia novej lanovky Schlossalmbahn. Tento rok sa môžete tešiť nie na jeden, ale až tri rôzne termíny tohto hudobného festivalu. Na veľkom javisku na parkovisku pri Schlossalmbahn vystúpia počas prvého termínu 14. decembra i raperi Bonez MC & RAF Camora.

Ďaľšie high lighty sezóny 2019-20 v strediskách Ski Amadé

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní Audi FIS a alpská kombinácia žien v Zauchensee | 11. -12. 01. 2020

V dňoch 11. a 12. januára 2020 bude Zauchensee miestom vzrušujúcich športových

zážitkov. Pred zrakmi mnohých divákov si lyžiarky zmerajú svoje sily najprv pri zjazde na náročnej trati svetového pohára na Kälberlochu a potom v alpskej kombinácii.

„Plan P“ v Superparku Planai v Schladming | 11. 01. 2020

Dňa 11. januára 2020 budú v súťaži Blue Tomato „Plan P“ v Superparku Planai bojo- vať o víťazstvo najlepší snowboardisti a špičkoví reprezentanti vo freeskiingu. Svoje schopnosti budú musieť športovci dokázať na náročnej trati v rôznych kategóriách.

Svetový pohár Audi FIS v nočnom slalome žien vo Flachau | 14. 01. 2020

Svetový pohár Audi FIS v nočnom slalome žien na slávnej Trati svetového pohára

Hermanna Maiera je vyvrcholením sezóny v lyžiarskom regióne Snow Space Salz- burg. Najrýchlejšie slalomárky na svete tu už po 9. raz zabojujú o vytúžený titul – a vôbec najvyššiu finančnú odmenu v súťažiach svetového pohára.

Svetový pohár FIS

v snowboardingu v Bad Gasteine | 14. - 15. 01. 2020

Medzinárodná snowboardingová elita sa od 14. do 15. januára 2020 stretne v Gasteine. Pri umelom osvetlení budú dvojice zápoliť o najlepšie časy počas vzrušujúceho paralelného slalomu. Preteky sa konajú na zjazdovke vedľa dolnej stanice lanovky Stubnerkogelbahn.

THE Nightrace – Svetový pohár FIS v nočnom slalome mužov v Schladmingu | 28. 01. 2020

Táto súťaž skrátka patrí medzi klasiku. Až 50.000 fanúšikov lyžovania premení

štadión v Planai na more medzinárodných vlajok a zaplní centrum Schladmingu: atmosféra počas slávneho nočného slalomu FIS mužov je jednoducho viac ako le- gendárna.

 

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: