Veľkonočná rodinná lyžovačka v Alpách

Ski Amadé ponúka vynikajúce podmienky

[j.protic] publikované: 2018-03-19 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Tohtoročná zima je mimoriadna bohatá na sneh v horských strediskách susedného Rakúska. Všade sú ideálne podmienky na lyžovačku, čo je dobrá správa pre tých, ktorí sa počas veľkonočných sviatkov chystajú do hôr.


Ski Amadé- najväčší lyžiarsky región u našich susedov ponúka na sviatočné dni zaujímavé akcie. V tomto regióne si môžete zalyžovať do sýtosti.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


Päť regiónov, 760 kilometrov zjazdoviek, 270 vlekov a 260 lyžiarskych chát a horských reštaurácií – to všetko je Ski amadé. K tomuto najväčšiemu lyžiarskemu regiónu v Rakúsku partia aj Salzburger Sportwelt, Schladming-Dachstein, Gastein,Hochkönig a Großarltal.

Od 17. marca 2018 do konca sezóny ponúka veľkonočný zajačik v Ski amadé rodinám s deťmi mimoriadnu akciu. Ak si aspoň jeden z rodičov kúpi 6-dňový skipas, lyžujú deti do 15 rokov (od ročníka 2002) zadarmo. V balíku nájdete i ďalšie atraktívne podujatia a program pre malých i veľkých vo všetkých regiónoch Ski amadé.Príklad: 7 nocí v prázdninovom apartmáne vrátane 6-dňového skipasu pre štyriosoby 2 dospelí a 2 deti) od 949 euro.

Zaujímavá ponuka je aj tzv. Rodinný bonus

V Ski amadé nám záleží na rodinách s deťmi: s rodinným bonusom dostanete skipas pre tretie, štvrté, piate a všetky ďalšie deti zadarmo.

Junior-Weekend-Discount

Deti (ročníky 2002 až 2011) a mládež (ročníky 1999 až 2001) zaplatia v Ski amadé cez víkend až o 35 % menej z bežnej ceny skipasov.Cena: lístok pre deti stojí 17 euro a pre mládež 27 euro na deň.

B&B+Ski

Pre hostí, ktorým záleží na cene, má Ski amadé k dispozícii ponuku so súkromným ubytovaním vo vyššej kategórii. Zariadenia s možnosťou súkromného ubytovania vo všetkých piatich regiónoch boli podrobené prísnej kvalitatívnej kontrole a certifikácii. Najlepšie z nich sú teraz oprávnené ponúkať balík „B&B+Ski“, ktorý zahŕňa samozrejme aj skipas na celý týždeň. Táto ponuka platí vo vybranom období počas predsezóny, medzisezóny a po hlavnej sezóne.

Príklad: 7 nocí s raňajkami so súkromným ubytovaním vrátane 6-dňového skipasu v 2-lôžkovej izbe od 429 euro na osobu.

Týždeň pred sviatkami zaujme tzv. Ladies Week

Balík, ktorý zažil svoj veľký comeback v uplynulej sezóne, teraz platí pre mužov i ženy. Od 17. do 24. marca 2018 dostane každý pri kúpe skipasu druhý skipas zadarmo. Počas trvania akcie sú v ponuke aj testy lyží, lyžovačka so sprievodcom, mnohé podujatia, koncerty a párty.Príklad – pre 2 osoby: 7 nocí v 2-lôžkovej izbe v 4-hviezdičkovom hoteli s polpenziou vrátane 6-dňového skipasu + 1 skipasu zadarmo už od 1.319 euro.

Príroda pripravila nádherné podmienky, snehu je dosť, v mnohých strediskách budú v prevádzke vleky až do konca apríla, treba sa len vybrať do hôr. Autom za 5-6 hodín sa ocitnete v ozajstných rajoch pre milvníkov zimných športov.

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: