Zimné potešenie pre celú rodinu

V Stubaital si prídete na svoje

[j.protic] publikované: 2020-02-04 | minusz Veľkosť písmaplusz

hírkép

Detský raj na ľadovci. Foto: Dietmar Schoenherr

Táto zima ani v niektorých rakúskych lyžiarskych strediskách nie je bohatá na sneh. Ale na ľadovcoch máte snehovú istotu vždy....


Dovolenka v údolí Stubaital , v Tirolsku, je zárukou dobrých snehových podmienok v štyroch lyžiarskych strediskách, pestrých zimných dobrodružstiev a bohatého programu pre celú rodinu.

Páči sa vám tento článok? Pošlite ho známemu!


Fantasticky zasnežené horské svahy, nespočetné zimné aktivity a prvotriedne zábavné programy pre malých i veľkých –dovolenka v údolí Stubaital rozžiari nielen detské oči. Od lyžovania, snowboardingu či freeridingu cez bežecké lyžovanie, zimnú turistiku a výlety na snežniciach až po dobre upravené sánkarské dráhy –štyri lyžiarske strediská ponúkajú to pravé pre každého milovníka zimných športov. Čo sa týka rodinnej dovolenky, je Stubaital s niekoľkými oceneniami jedným z najvyhľadávanejších lyžiarskych stredísk v Alpách. Vďaka maskotom BIG Family sa zimné prázdniny stávajú pre najmenších skvelým zážitkom.Kvalitné, overené lyžiarske školy a vynikajúco pripravení lyžiarski inštruktori zabezpečia uvoľnenú a nekomplikovanú lyžiarsku dovolenku s celou rodinou.

V oblasti Stubaier Gletscher, najväčšom ľadovcovom lyžiarskom stredisku, čakajú na malých lyžiarov v časti BIG Family Ski-Camp chlpatí maskoti B.BIG, Mini B a B.GIANT. Deti od štyroch rokov sa učia lyžovať v pestrom svete BIG Family Kinderland, zatiaľ čo o úplne malé deti je dobre postarané v detskej škôlkeBIG Family Kindergarten.

Len 45 minút jazdy autom od alpskej metropoly Innsbruck sa vyveziete lanovkou 3S Eisgratbahn do kráľovstva snehu na Stubaiskom ľadovci. V nadmorskej výške 2 900 metrov ponúka ľadovec záruku snehu od októbra do júna. Novou a veľmi špeciálnou vychytávkou časti Gamsgarten je obrovský mamut B:GIANT, ktorý je tu pripravený na rodinné fotenie. Pre všetkých nadšencov dobrodružstiev a akcie ponúka toto kráľovstvo snehu aj celý rad zábavných parkov: Malí lyžiari sa môžu vyblázniť na dráhe BIG Family Boardercross s bubnami a ostrými zákrutami, na trati BIG Family Slalom alebo na kilometrovej dráhe BIG Family Fun Slope. Na budúce freestylové hviezdy čakáBIG Family Slopestyle s rôznymi zábradliami a prekážkami. Za návštevu tiež stojí ľadová jaskyňa: 30 metrov pod zjazdovkou sa otvára tajomný a fascinujúci svet večného ľadu. Všetky deti do desať rokov jazdia v stredisku Stubaier Gletscher v sprievode platiaceho rodiča zadarmo.

 

Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz

Galéria:


Ďalšie správy v tejto sekcii: